O nás

O NÁS

 

Milí přátelé cestovatelé,

předně bych vám ráda poděkovala za vaši přízeň, věrnost a chvilky strávené s vámi na cestách a výletech. Letos jste se sešli v opravdu hojném počtu, a díky tomu se budeme moci scházet i v roce příštím.  

V novém katalogu naleznete opět širokou nabídku zahraničních i tuzemských poznávacích zájezdů a jeden zájezd lyžařský. Některé ze zájezdů jsou spojené i s výjimečnými akcemi, které se během roku konají, a dávají tak krásným místům ještě zajímavější nádech.                    

Novinkou jsou zájezdy, u kterých je napsáno seznamovací zájezd. Tyto zájezdy jsou určeny těm, kteří jsou sami, a rádi by se seznámili ať už za účelem partnerství, kamarádství, nebo prostě jenom společného cestování. Zájezd je ale samozřejmě otevřen pro všechny.

V cenách je promítnuto zvýšení nákladů z důvodů zavedení povinnosti užívání systému EET od března 2018, a smluvních partnerských cen.

Pro platbu zájezdů můžete i nadále využít platebního terminálu, kde lze platit i bezkontaktně.

Dovoluji si vás upozornit na změnu pracovní doby, a to následovně: pondělí až čtvrtek 10:00 – 13:00 a 13:30 – 17:00, v pátek bude kancelář zavřena.

Ještě jednou vám srdečně děkuji a v novém roce se budu těšit na setkání s vámi.

Vaše Barbora Tulačková

Najdete nás na adrese: ulice 5.května 170/17, 460 01 Liberec 1, blízko vodotrysků, rohový dům u přechodu se semafory. Parkování je možné v OC Plaza, 1.hodina zdarma.

Telefon: +420 485 104 835   E-mail: info@tulackack.cz  www.tulackack.cz

 

Odjezdy na vaše cesty ZDARMA z měst: Liberec, Jablonec n/N, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha, případně z Plzně nebo Brna, dle trasy zájezdu.

 

Doprava na většinu zájezdů je zajištěna libereckou autobusovou dopravou firmy Litour s.r.o., která vlastní luxusní autobusy značky Mercedes a Setra.

 

Uzávěrka katalogu proběhla 31.10.2017, a k tomuto datu byly použity i měnové kurzy.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 sb.

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění do zahraničí není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme využít nabídky pojištění od pojišťovny VZP, které vám na přání rádi zprostředkujeme.

 

OBECNÉ INFORMACE K ZÁJEZDŮM:

Bezplatný rezervační systém, který jsem od začátku zavedla přestal fungovat. Z toho důvodu jsem nucena začít fungovat jako ostatní cestovní kanceláře. V případě Vašeho zájmu o zájezd sepíšeme smlouvu, a já Vás poprosím o zaplacení zálohy 50%. Doplatek bude následně měsíc před konáním toho určitého zájezdu. Měsíc před bude také poslední možnost, kdy budete moci zájezd bezplatně zrušit. Od 30.dne níže se budou uplatňovat stornovací poplatky, viz Všeobecné podmínky na konci katalogu. Data si budete prosím muset hlídat sami. Vězte, že toto opatření dělám nerada, ale po loňské zkušenosti tento krok udělat musím. Týden před odjezdem Vás poprosím, abyste si přišli pro přesné pokyny k odjezdu, nebo Vám je zašlu e-mailem. V těchto pokynech bude uvedena hodina odjezdu a návratu. Čím dál jedeme, tím dříve musíme vyjíždět a naopak. Vaše nástupní místo je i výstupní. Doporučené částky na vstupy, které najdete v tomto katalogu jsou pouze orientační, plné ceny, ale v ČR bývá pravidlem sleva pro seniory nad 65 let, děti, studenty a ZTP. Přesné ceny dostanete v pokynech k odjezdu. Děkuji za pochopení

Vytvářím objednávku...