O nás

O NÁS

 

Vážení přátelé cestování,

 

Všem, kteří jste se s námi vydali v loňském roce na cesty děkuji, pevně doufám, že jste byli spokojeni, a že se spolu budeme setkávat i v roce letošním.

 

Pro nový rok jsme navázali užší spolupráci s cestovní kanceláří Campanatour, která naše zájezdy také prodává, a to v Pražské ulici 7 v Liberci. Naše zájezdy najdete taktéž na jejich webových stránkách.

 

Zájezdy tedy můžete koupit buď osobně v CK Campana v Pražské ul. nebo elektronicky přes e-mail info@tulackack.cz.

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

 

Cestovní pojištění do zahraničí není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme využít nabídky pojištění od České pojišťovny, které vám na přání rádi zprostředkujeme.

 

OBECNÉ INFORMACE K ZÁJEZDŮM:

 

Prázdnou smlouvu k vyplnění, všeobecné smluvní podmínky, informaci o pojištění i další užitečné informace najdete na stránkách www.campana.cz.

 

Naši kancelář ani katalog v tištěné formě již z důvodu snížení nákladů nenajdete. Bude mi chybět každodenní kontakt s vámi, klienty, ale budu se těšit na některém z letošních zájezdů na shledanou.

Děkuji za Vaši přízeň,

 

Vaše Barbora Procházková, roz. Tulačková

 

Telefon: +420 731 085 707     E-mail: info@tulackack.cz      www.tulackack.cz

 

Odjezdy na vaše cesty ZDARMA z měst: Liberec, Jablonec n/N, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha, případně z Plzně nebo Brna, dle trasy zájezdu.

 

Doprava na většinu zájezdů je zajištěna libereckou autobusovou dopravou firmy Litour s.r.o., která vlastní luxusní autobusy značky Mercedes a Setra.

Vytvářím objednávku...