O nás

O NÁS

 

Vážení přátelé cestování,

 

Do rukou se vám dostal již čtvrtý katalog cestovní agentury Tulačka ck, s.r.o.

Všem, kteří jste se s námi vydali v loňském roce na cesty děkuji, pevně doufám, že jste byli spokojeni, a že se spolu budeme setkávat i v roce letošním.

 

Zájezdy, které se vám líbily, vzhledem k vašemu zájmu, zařazujeme do repertoáru znovu, a přidáváme další, neméně atraktivní.

Pro velký úspěch rozšiřujeme nabídku zájezdů do mého milovaného Švýcarska. Pokud jste do této země ještě nezavítali, je ten správný čas toto napravit, a podívat se tam s námi.

Snad vás potěší možnost podívat se do některých velkých měst Evropy bez přenocování, a tudíž za příznivé ceny, např. do Paříže, Monaca, Vídně, Berlína…

 

Pro nový rok jsme navázali užší spolupráci s cestovní kanceláří 101 CK Zemek s.r.o., která je jedním z největších ck na našem trhu, která nabízí pobytové zájezdy po celém Chorvatsku, a nově i Slovinsku. Poskytuje ubytovací služby na vysoké úrovni a stravování maximálně využívá charakter chorvatské kuchyně. Zajišťuje taktéž autobusovou dopravu, a to i z Liberce. Katalog této cestovní kanceláře, která je na trhu již 28 let, vám rádi poskytneme, a poradíme vám ohledně vaší cesty do Chorvatska.

 

V roce 2018 se udály dvě důležité věci v oblasti cestovního ruchu. První z nich je tzv. GDPR, neboli nová pravidla pro ochranu osobních dat, platná od 25.5.2018, a to nejen pro cestovní ruch. Druhou z nich je nový zákon o cestovních službách, a sním spojený formulář přikládaný ke smlouvě, platnost od 1.7.2018. Všechny dokumenty k nahlédnutí v kanceláři nebo na našich webových stránkách.

 

Pro platbu zájezdů můžete i nadále využít platební terminál, kde lze platit i bezkontaktně.

 

Dovoluji si vás upozornit na změnu pracovní doby, a to následovně: pondělí, úterý, středa a čtvrtek 10:00 – 13:00 13:30 – 17:00 a v pátek bude kancelář zavřena.

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

 

Cestovní pojištění do zahraničí není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme využít nabídky pojištění od pojišťovny VZP, které vám na přání rádi zprostředkujeme.

 

OBECNÉ INFORMACE K ZÁJEZDŮM:

 

Bezplatný rezervační systém, který jsem od začátku zavedla, a mnohým z vás vyhovoval, nebude nadále praktikován. Pokud budete mít zájem o nějaký zájezd, sepíšeme na něj ihned smlouvu proti zaplacení zálohy 50%. Doplatek bude následně měsíc před konáním zájezdu. Ten bude možný zrušit bezplatně měsíc před odjezdem. Od 30.dne níže se budou aplikovat stornovací poplatky následovně: a) 10% z celkové ceny zájezdu ve lhůtě od uzavření cestovní smlouvy do 40 dní včetně před zahájením zájezdu,

b) 40% z celkové ceny zájezdu ve lhůtě od 39 dní do 30 dní včetně před zahájením zájezdu,

c) 60% z celkové ceny zájezdu ve lhůtě od 29 dní do 20 dní včetně před zahájením zájezdu,

d) 80% z celkové ceny zájezdu ve lhůtě od 19 dní do 10 dní včetně před zahájením zájezdu,

e) 100% z celkové ceny zájezdu ve lhůtě od 9 dní a méně před zahájením zájezdu (platí i pro případ nenastoupení zájezdu)

Respektování uvedených dat je na vás. Po zkušenostech z minulých období je toto opatření nezbytné a koresponduje s praxí tuzemských cestovních kanceláří. Týden před odjezdem Vás poprosím, abyste si přišli pro přesné pokyny k odjezdu, nebo Vám je pošleme e-mailem. V těchto pokynech bude uvedena mj. hodina odjezdu a návratu. Čím dál jedeme, tím dříve musíme vyjíždět a naopak. Co se týče návratu zpět, prosím vás o akceptování místa výstupu. Jinak řečeno, Vaše nástupní místo je i výstupní. Není možné, abychom zastavovali všem na přání. Doporučené částky na vstupy, které najdete v tomto katalogu jsou pouze orientační. Vychází z plné ceny, ale v ČR bývá zpravidla sleva pro seniory nad 65 let, děti, studenty a ZTP. Přesné ceny dostanete v pokynech k odjezdu. Děkuji za pochopení

 

Ještě jednou vám srdečně děkuji a v novém roce se budu těšit na setkání s vámi.

 

Vaše Barbora Tulačková

 

Najdete nás na adrese: ulice 5.května 170/17, 460 01 Liberec 1, blízko vodotrysků, rohový dům u přechodu se semafory. Parkování je možné v OC Plaza, 1.hodina zdarma.

 

Telefon: +420 485 104 835     E-mail: info@tulackack.cz      www.tulackack.cz

 

Odjezdy na vaše cesty ZDARMA z měst: Liberec, Jablonec n/N, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha, případně z Plzně nebo Brna, dle trasy zájezdu.

 

Doprava na většinu zájezdů je zajištěna libereckou autobusovou dopravou firmy Litour s.r.o., která vlastní luxusní autobusy značky Mercedes a Setra.

 

Uzávěrka katalogu proběhla 15.11.2018, a k tomuto datu byly použity i měnové kurzy.

Vytvářím objednávku...