O nás

O NÁS

                                                                                                                 

 

                                                                                                            V Liberci, 25.2.2021

Vážení přátelé,

 

současná doba není vůbec nakloněna jakémukoli cestování, a myslím si, že vám tato aktivita chybí stejně jako mně. Pevně věřím, že se brzy vše v dobré obrátí, a bude lépe, a my se budeme moci opět vydat společně za poznáváním krásných koutů naší země nebo i těch okolních.

Pokud se vám některé zájezdy z letošní nabídky líbí, můžete si je zatím bez zálohy a bez vyplnění smlouvy objednat buď přes e-mail info@tulackack.cz nebo na telefonu 731 085 707.

 

Naši kancelář ani katalog v tištěné formě již z důvodu snížení nákladů nenajdete. Bude mi chybět každodenní kontakt s vámi, klienty, ale budu se těšit na některém z letošních zájezdů na shledanou.

Děkuji za Vaši přízeň,

 

Vaše Barbora Procházková, roz. Tulačková

 

Telefon: +420 731 085 707     E-mail: info@tulackack.cz      www.tulackack.cz

 

 

Cestovní pojištění do zahraničí není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme využít nabídky pojištění od VZP, které vám na přání rádi zprostředkujeme ( sazebník naleznete v dokumentech ).

 

Odjezdy na vaše cesty ZDARMA z měst: Liberec, Jablonec n/N, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha, případně z Plzně, Brna nebo Český Budějovic, dle trasy zájezdu.

 

Doprava na většinu zájezdů je zajištěna libereckou autobusovou dopravou firmy Litour s.r.o., která vlastní luxusní autobusy značky Mercedes a Setra.

Vytvářím objednávku...