Tulačka ck poznávací zájezdy

Lonicera City Kleopatra ***+

kufr pdf

Termín:18.10. (St) - 25.10. (St) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1030480

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 18 090 Kč

Poloha
Hotel Lonicera City, patřící do řetězce kvalitních hotelů Lonicera, se nachází pouhých 100 m od vyhlášené Kleopatřiny pláže v centru živé Alanye. Nákupní možnosti naleznete v okolí hotelu, centrum města s restauracemi, bary, obchůdky a nočním životem je vzdáleno 1 km od hotelu. Hotel tvoří dvě budovy a nabízí komfortní ubtování a skvělé služby. Doporučujeme klientům, kteří raději tráví dovolenou v živém centru města společně s dostupností pláže. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 125 km od hotelu. Oficiálně bez hvězdiček, naše hodnocení: velmi kvalitní 3*+. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 2 bary, Wellness centrum, krásná zahrada, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma), Wi-Fi připojení zdarma, prádelna, žehlení, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut, výtah. Ubytování: Individuální klimatizace zdarma, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, Wi-Fi připojení zdarma, minibar zdarma (denně doplňován vodou a nealko nápoji), bezpečnostní schránka za poplatek (cca 2 EUR/den), set pro přípravu čaje a kávy, balkon. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, čerstvý pomerančový džus u snídaně zdarma, Lobby bar, Restaurant bar, Street bar: neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech (10.00- 23.00). láž: Písčito-oblázková Kleopatřina pláž cca 150 m od hotelu, oddělená místní komunikací. Strmější vstup do moře, na pláži sprchy a WC. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 2 bary, Wellness centrum, krásná zahrada, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma), Wi-Fi připojení zdarma, prádelna, žehlení, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut, výtah. Ubytování: Individuální klimatizace zdarma, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, Wi-Fi připojení zdarma, minibar zdarma (denně doplňován vodou a nealko nápoji), bezpečnostní schránka za poplatek (cca 2 EUR/den), set pro přípravu čaje a kávy, balkon. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, čerstvý pomerančový džus u snídaně zdarma, Lobby bar, Restaurant bar, Street bar: neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech (10.00- 23.00). Pláž: Písčito-oblázková Kleopatřina pláž cca 150 m od hotelu, oddělená místní komunikací. Strmější vstup do moře, na pláži sprchy a WC. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Ubytování
 Individuální klimatizace zdarma, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, Wi-Fi připojení zdarma, minibar zdarma (denně doplňován vodou a nealko nápoji), bezpečnostní schránka za poplatek (cca 2 EUR/den), set pro přípravu čaje a kávy, balkon. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, čerstvý pomerančový džus u snídaně zdarma, Lobby bar, Restaurant bar, Street bar: neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech (10.00- 23.00). Pláž: Písčito-oblázková Kleopatřina pláž cca 150 m od hotelu, oddělená místní komunikací. Strmější vstup do moře, na pláži sprchy a WC. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Stravování
 All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, čerstvý pomerančový džus u snídaně zdarma, Lobby bar, Restaurant bar, Street bar: neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech (10.00- 23.00). Pláž: Písčito-oblázková Kleopatřina pláž cca 150 m od hotelu, oddělená místní komunikací. Strmější vstup do moře, na pláži sprchy a WC. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Pláž
 Písčito-oblázková Kleopatřina pláž cca 150 m od hotelu, oddělená místní komunikací. Strmější vstup do moře, na pláži sprchy a WC. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Sport a zábava
 Sauna, parní lázeň, stolní tenis,šipky, billiard, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, nákupy, výlety po okolí (Jeskyně Damlataš a lanovka na Alanyjský Hrad 15 minut pěšky od hotelu, množství zábavy v centru Alanye.    
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Alanye, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Alanye, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)
Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Lonicera City Kleopatra ***+

destinace: Turecko, Poznávací zájezdy - Turecko, Turecko - Alanya

termín:18.10. (St) - 25.10. (St) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: All inclusive

Lonicera City Kleopatra
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba18 090 Kč0 Kč
Příplatky
Dospělá osoba na přistýlce32 390 Kč0 Kč
Jednolůžkový pokoj25 190 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...